KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Tento prírodný elixír vám zaručí pevné zdravie. Na jeho výrobu vám stačia 2 ingrediencie

Prichádza obdobie zimy a s ním je spojené aj obdobie sezónnych nachladnutí. Svoje zdravie je preto vhodné posilniť ako výživovými doplnkami, tak napríklad aj ovocím. Rovnako vám ale môže pomôcť aj tento úžasný nápoj, ktorý nielenže poriadne nakopne vašu imunitu, ale aj úžasne chutí. 

Ako si tento prírodný elixír vyrobiť doma? Veľmi jednoducho a s najväčšou pravdepodobnosťou ste si ho už doma aj robili, akurát ste možno nevedeli, aké obrovské množstvo zdravotných benefitov má. 

Na jeho prípravu vám postačia 2 ingrediencie, a to citrón a med, ktoré dáte do teplej vody – avšak pozor, nie do vriacej ani nie do príliš horúcej, aby med nestratil svoje liečivé vlastnosti. 

Nápoj si namiešajte podľa vlastnej chuti. Začať môžete šťavou z polky citróna a jednou polievkovou lyžicou medu. Následne pridávajte med alebo citrón tak, aby vám váš elixír zdravia chutil. Najideálnejšie je piť ho každé ráno, avšak jeho výhodou je, že si ho môžete dopriať kedykoľvek a pokojne aj viackrát počas dňa.

A aké sú jeho benefity? Je ich hneď viacero. Voda s medom a citrónom napríklad chránia naše telo pred rôznymi infekciami, stimulujú tráviaci systém, a takisto chránia močové cesty. 

Žalúdok je vďaka tomuto nápoju stimulovaný k produkcii žalúdočných štiav, ktoré pomáhajú organizmu efektívnejšie eliminovať toxíny, čo vás poteší aj v prípade, ak sa snažíte zhodiť nejaký ten kilogram.

Voda s medom a citrónom ale pomôže aj vašej pleti, ktorá bude po jej pravidelnom pití hydratovaná, rozjasnená a váš organizmus bude produkovať nové bunky rýchlejšie. 

Ako teda môžete vidieť, pitím tohto nápoja nič nepokazíte – práve naopak. Poriadne ním posilníte svoju imunitu, čo je v tomto období na nezaplatenie. 

Pestrú ponuku medov – slovenských, ale napríklad aj gréckych či manuka medy – nájdete v našom eshope -> NAKUPOVAŤ.