KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENÍ​​​​​

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vás informovať‘, že stále prijímame a vybavujeme eshopové objednávky a aktuálna situácia s COVID-19 by nemala nijako výrazne ovplyvniť‘ ich doručenie.

V nadväznosti na šírenie nákazy spôsobenej koronavírusom, kuriérske spoločnosti považujú za svoju povinnosť, aby chránili zdravie ľudí, pričom sa snaží zabezpečiť doručovanie balíkov v rámci normálneho časového režimu. Na základe vyššie uvedeného, zavádzajú preventívne opatrenia na obmedzenie šírenia nákazy, ktoré vychádzajú aj z oficiálnych doporučení úradov a verejných inštitúcií.

Denne sledujeme najnovšie správy, respektíve odporúčania úradov, a bez prieťahov okamžite zabezpečíme vykonanie všetkých doporučených opatrení.

Doručovanie kuriérom na domáce adresy zatiaľ prebieha štandardne, avšak žiadame všetkých príjemcov, aby pri preberaní balíkov dodržiavali všetky bezpečnostné opatrenia najmä:
– Používať rúško, respirátor, inú ochranu tváre, prípadne rukavice.
– Nečakať na kuriéra v byte/v dome, ale vyjsť pred dvere na prebratie zásielky.
– Na zaplatenie zásielky/objednávky využívať bezhotovostné platby ako platby bankovým prevodom a bezpečnú platbu kartou. Z tohto dôvodu je do odvolania pozastavená možnosť platby na dobierku.

Vzhľadom na zvýšený nápor na našich kuriérov v najbližšom období, nemôžeme garantovať doručenie všetkých balíkov tak, ako to je uvedené na stránke. Prosíme vás preto o trpezlivosť, robíme všetko preto, aby sme vyriešili každú objednávku čo najskôr.

Spoločnosť Gramina PLUS s.r.o. verí v zodpovedné správanie každého jednotlivca a dodržiavaním vyššie uvedených elementárnych opatrení je možné minimalizovať šírenie nákazy.